Rudina Xhunga fejohet me diplomantin Dritan Hila

Written by admin. Posted in Gossip, News

Published on September 20, 2011 with No Comments

Gazetarja e njohur në vend, Rudina Xhunga, është fejuar. Sipas të përditshmes “Panorama”, drejtuesja e emisionit “Shqip” në Top Channel është fejuar me Dritan Hilën, ish-punonjës në Ministrinë e Jashtme dhe së fundmi analist në disa televizione dhe të përditshme.
Mësohet se Rudina ka kryer të dielën ritet e ceremonisë së fejesës, ndërsa për momentin nuk ka pranuar që të flasë për këtë ngjarje.

Share this Article

No Comments

There are currently no comments on Rudina Xhunga fejohet me diplomantin Dritan Hila. Perhaps you would like to add one of your own?

Leave a Comment