Bleona Qereti, foto me Charlie Sheen

Written by admin. Posted in Gossip

Published on September 29, 2011 with No Comments

Bleona Qereti duket se po i afrohet seriozisht Hollywoodit. Këtë gjë ajo e ka bërë këtë duke u fotografuar me një prej më të famshmëve në botën e kinemasë, Charlie Sheen.

Këngëtarja shqiptare ka bërë fotografi me aktorin problematik në tapetin e kuq për nisjen e serisë “ Roast of Charlie Sheen” në Comedy Central.

Sheen është larguar për shkak të dhunës e drogës nga hit-seria “Two and a Half-Man” dhe ka nisur projekte të tjera. Ndërkohë, Bleona është në punët e fundit për albumin e saj të ri.

Share this Article

No Comments

There are currently no comments on Bleona Qereti, foto me Charlie Sheen. Perhaps you would like to add one of your own?

Leave a Comment