Avdiu–Legjenda E Fundit 2011 nga Elvis Pupa

Written by admin. Posted in News, TV, Videos

Tagged: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Published on September 26, 2011 with 8 Comments

Kemi nderin dhe kenaqesine t’Ju prezantojme produksionin me te ri komik! Filmi me i fundit nga Elvis Production, Triangle Productions & DIGITALB. Se shpejti, ne rrjetin e kinemave!

Share this Article

8 Comments

There are currently 8 Comments on Avdiu–Legjenda E Fundit 2011 nga Elvis Pupa. Perhaps you would like to add one of your own?

 1. Mund te me thoni ku mund ta gjej ne internet filmin ?? Pleasee

 2. aman mo robo ma thoni ku ta gjej se po me iken truri spo e gjej dot …se ne shqiperi se shoh dot ..na jep ndonj link ….flm

 3. Filmi nuk eshte akoma i disponueshem per tu pare online. Do vendosim nje link per te gjithe te interesuarit pasi te shfaqet premiera ne Shqiperi.
  Faleminderit per mirekuptimin!

 4. where can i watch this film online, does anybody know any links please

 5. kur mund ta shohim filmin ne interrnet ju lutem

 6. premiera e filmit ka mbaruar. mund te na tregoni ndonje link tani?

 7. Te nderuar lexues klikoni linkun e meposhtem per te pare filmin e plote.

  http://albaniancult.com/legjenda-e-fundit-filmi-i-plote/

 8. shume e bukur filmi

Leave a Comment